Šachy - Hrajeme spolu 2020

Medailisté kategorií dívek a chlapců do 12 až 16 let (zadní řada zleva: M. Folková, M. Marešová, J. Valdman, V. Vilímek, J. Sedláček, V. Zdeněk přední řada zleva: M. Černá, A. Janoušková, J. Váňa, M. Bukvaj, F. Škutil)

Letošní již čtvrtý ročník šachového turnaje pro mládež HRAJEME SPOLU uspořádal ŠK Líně v termínu v neděli 20. září 2020 ve sportovním areálu radobyčické sokolovny za podpory Městského obvodu Plzeň 3. Turnaje se zúčastnilo se celkem 49 mladých hráček a hráčů z celého Plzeňského kraje, což je více než slušná účast.

Jsme rádi i přes tyto nepříznivé okolnosti si cestu do Radobyčic našlo tolik dětí, pro něž pořadatelé připravili i díky podpoře MO Plzeň 3 hodnotné ceny, medaile, poháry a diplomy. Závěrečný ceremoniál proběhl za účasti místostarosty MO Plzeň 3 Petra Balouna.

Turnaje se zúčastnilo hned 6 dětí přímo z Radobyčic 4 dívky (Adéla Janoušková, Eliška Janoušková, Miriam Černá a Zuzanka Černá) a 2 chlapci (Viktor Černý a Matěj Janoušek).

A jak se našim domácím hráčům vedlo?

Holkám se dařilo výborně a ve svých kategoriích neměly konkurenci: v kategorii do 12 let Adéla získala zlatou medaili a stříbro si odnesla Miriam, v kategorii do 8 let se zlatem může pochlubit Eliška a Zuzanka vyhrála ve stejné kategorii bronzovou medaili. Našim klukům se dařilo o trochu hůře. Viktor obsadil 8. místo a Matěj si zahrál svůj první turnaj, i když se mu nepodařilo porazit ani jednoho soupeře, odnesl si cenu za nejmladšího účastníka (4 roky).

Velké poděkování patří Sokolu Radobyčice, který nám poskytl prostory a velký dík patří i personálu místní hospody, který se o hráče a doprovod vzorně postaral.

Medailisté kategorií dívek a chlapců do 8 a 10 let s místostarostou MO Plzeň 3, Petrem Balounem (zadní řada zleva: M. Heřman, M. Macho,L. Blahovcová, N. Klimentová, S. Šilhánková, D. Marešová přední řada zleva: Z. Černá, E. Janoušková, T. Zelenka, R. Plic, D. Kreuzman, A. Rudlof)

Nejmladší účastník turnaje – Matěj Janoušek (4 roky)

Foto a text: Jana Šilhavá.

2021  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates