Vánoční výrobky z Radobyčic

Milí sousedé,

jak již jistě víte, letošní vánoční charitativní jarmark byl zrušen. Nicméně řada z Vás již výrobky na jarmark vyrobila a ráda by věnovala výtěžek z jejich prodeje na plánovanou dobrou věc, tj. ve prospěch rodin s onkologicky nebo jinak vážně nemocnými dětmi, které podporuje Nadační fond Šance Onkoláčům z Přeštic, jehož práce si velmi vážíme.

● ● ●

Proto přicházíme s myšlenkou nabídnout tyto výrobky na fb stránkách skupiny „BAZÁREK – ŠANCE ONKOLÁČKŮM“, kde lze Váš výrobek nabídnout do PRODEJE nebo do AUKCE (dražby). Výtěžek pak půjde přímo na transparentní bankovní účet Nadačního fondu Šance Onkoláčkům – č.ú. 2600717725/2010.

● ● ●

Prodejní/aukční příspěvek tak můžete vložit na fb stránku skupiny „BAZÁREK – ŠANCE ONKOLÁČKŮM“:

1) sami. V tom případě je třeba být členem této skupiny. U příspěvku je třeba vložit fotku (fotky) výrobku, popsat ho – rozměry, materiál atd. Dále je třeba uvést, zda jde o prodej nebo o aukci. U prodeje se uvádí cena výrobku – výherce je ten, kdo jako první nabídne tuto prodejní cenu. U aukce je třeba navíc uvést startovní částku (např. 1 Kč) a dále datum a čas konce aukce – výherce je ten, kdo nabídne nejvyšší cenu v daném termínu. Vložení příspěvku zabere pouze pár minut. Ukázka aukčního příspěvku – viz foto.

2) příspěvek za Vás na BAZÁREK ráda vloží Markéta Jandíková (admin fb stránky "Radobyčice - neoficiálně" i této webové stránky). Fotky, popis výrobku mi zašlete do zprávy (messengeru). Domluvíme, zda půjde o aukci či prodej a cenu výrobku či startovací částku u aukce.

● ● ●

BAZÁREK má své příznivce po celé republice (skupina čítá skoro 15.000 členů), je tak třeba počítat, že výrobek budete muset výherci sami zaslat – v tom případě jde poštovné na účet výrobce a částka za výrobek na transparentní účet NF. Po skončení aukce/prodeje pak zaslání nebo osobní předání domlouváte s výhercem přes soukromou zprávu. Pokud svůj výrobek nechcete z jakéhokoliv důvodu zaslat poštou, ale preferujete pouze osobní předání, je třeba uvést u příspěvku, že výrobek LZE PŘEDAT POUZE OSOBNĚ v Plzni.

● ● ●

Úhradu výrobku, před jeho odesláním/předáním výherci, je možno si jednoduše ověřit na transparentním účtu č.ú. 2600717725/2010.

Aby bylo poznat, že šlo o výrobky (výtěžek) z Radobyčic je třeba, aby výherce při platbě uvedl do předmětu platby heslo „RADOBYČICE“. Jasně pak uvidíme, kolika penězi letos přispěly Radobyčice nemocným dětem.

● ● ●

Snad se nám i letos podaří společnými silami přispět na dobrou věc, i když trochu jinou formou, než jsme byli v minulých letech zvyklí.

Děkuji za přečtení. V případě dotazů jsem k dispozici.

Markéta Jandíková

2021  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates