Charitativní vánoční "jarmark" 2020 ukončen

Krásný předvánoční čas,

necelých šest týdnů běžely charitativní aukce a prodeje internetovou formou za neuskutečněný vánoční jarmark v Radobyčicích. Zbývá ještě jedna neukončená aukce krásné velké přírodní dekorace, kterou zatím necháváme běžet, svého majitele si jistě najde. Ostatní aukce a prodeje jsou ukončeny, výrobky jsou u svých majitelů nebo na cestě k nim. Blíží se Vánoce a tak je celá akce ukončena. Peníze z jednotlivých aukcí a prodejů jsou již na transparentním účtu Nadačního fondu Šance onkoláčkům, který jsme celou touto akcí podpořili. Pokud se nepletu a věřím, že moje průběžná evidence jednotlivých aukcí, prodejů a připsaných částek je správná, činil výdělek letošního „jarmarku" ke dni jeho ukončení částku 24.810 Kč. Mezi svátky od nás přiletělo na onkoúčet ještě dalších 500 Kč.

Takže celková částka činí 25.310 Kč.

Chtěla bych poděkovat všem dárcům, kteří v této nelehké době neváhali a věnovali do aukcí a prodejů své krásné výrobky … kus sebe. Sice jich bylo v porovnání s loňským rokem podstatně méně, ale o to více si toho vážím. To se samozřejmě také odrazilo na celkové nabídce – množství nabízených výrobků, ale myslím, že na kvalitě nabízených výrobků tomu nic neubralo.

Naši letošní dárci: Jitka Brůhová, Markéta Jandíková, Lenka Fridrichová, Věra Metelcová, Kateřina Vitáková, Zuzana Topinková, Daniela Daňková, Jitka Štenglová, Eliška Říhová, Václav Vašta, Jana Šilhavá, Lenka Klasnová, Zdenka Prokopová, Žaneta Vojtíšková Fleknová, Kateřina Čedíková, rodina Valentova, Helena a Roman Kopeckých. Mnozí z nich přispívají svými výrobky na náš jarmark pravidelně. Děkuji jim za jejich stálou přízeň.

Velké poděkování letí nakupujícím z celé republiky, kteří si „naše“ výrobky koupili a mnohdy se v aukcích vytasili s neskutečnými částkami. Děkujeme.

Také se našli dobré duše, které sice žádné výrobky nenabídli, ani nic nekoupili, ale věnovali přímo na onkoúčet jménem našeho „jarmarku“ finanční částku. Děkujeme.

Poslední díky je osobního rázu a je určeno mému manželovi, který mě po celou tu dobu „jarmarkového“ snažení podporoval, protože ač se to asi nezdá, byla to jízda.    

Co říci na závěr? Vážím si všech, kteří se v této nelehké době jakkoliv zapojili, má to smysl a každá korunka má svojí váhu a pomůže tam, kde to je třeba – nemocným dětičkám a jejich rodinám. Pokud chcete i nadále pomáhat, koukněte na webové stránky Nadačního fondu Šance Onkoláčkům: www.nfsanceonkolackum.cz, kde se dočtete o činnosti tohoto nadačního fondu a o způsobu, jakým je možno pomáhat celoročně.

Hezké a klidné svátky. Markéta Jandíková

2021  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates