Vánoční jarmark zrušen

Dobrý večer,

aktuální situace a platící značně omezující opatření nám dost zkomplikovala organizaci sobotního jarmarku, jeho důstojný průběh. Z tohoto důvodu je stejně jako lampiónový průvod i jarmark zrušen.

Vzniklá situace nás velice mrzí.

Víme, že řada z Vás má již nachystané výrobky.

Nabízíme níže možnosti jejich uplatnění. Cestou několika týdenního online prodeje na Fb jako loni však již letos nepůjdeme, bylo to velmi organizačně náročné. Odměnou ale bylo vybraných neuvěřitelných 24 tisíc pro Onkoláčky.

- Pokud máte "poslatelné" výrobky, nabídněte je, prosím, sami rovnou do aukce či prodeje na FB skupině "Bazárek Šance Onkoláčkům", kdy jde výtěžek přímo na transparentní účet Nadačního fondu Šance onkoláčkům z Přeštic.

- Objemnější nebo křehké výrobky nabídneme opět na FB "Radobyčice neoficiálně" během tohoto a příštího týdne, tj. do 5.12. Zašlete nám fotku, popis výrobku a navrhovanou cenu výrobku (nejlépe na profil "Markéta Jandíková"). Předání bude pak již na dohodě mezi prodávajícím a nakupujícím. Výtěžek zašle nakupující na transparentní účet NF Šance Onkoláčkům.

Pokud nás ještě něco napadne, tak příspěvek doplníme.

Doufaly jsme, že jarmark bude, ale rychle přijatá současná opatření, nám nedala časový prostor zorganizovat jarmark o víkend dřív.

Děkujeme za pochopení.

Za organizátorky Markéta Jandíková.

2023  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates