Hrajeme spolu 2022 - šachový turnaj

V sobotu 3. září se konal v radobyčické sokolovně již 6. ročník šachového turnaje Hrajeme spolu pořádaný tradičně Šachovým klubem Líně. Do Radobyčic se sjelo rekordních 78 hráčů. Děti hrály dva oddělené turnaje (mladší a starší) na 7 kol, jednotlivé věkové kategorie pak byly vyhlášené zvlášť. Turnaje se zúčastnila i několikanásobná mistryně republiky Adéla Janoušková, Mistryně a vicemistryně EU – Nikola Kůsová a Eliška Janoušková a dalších 11 hráčů, kteří patří mezi špičku v jednotlivých krajích. V Plzni jsme tak mohli přivítat zástupce Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje – Hráli jsme spolu. Pro vítěze v jednotlivých kategoriích byl připraven pohár a medaile, pro celkové vítěze jednotlivých turnajů byla připravena hodnotná šachová trofej. Všichni si odnesli drobnou cenu. Poháry předával místostarosta městského obvodu 3 Ing. Petr Baloun.