Vánoční charitativní jarmark 2022

V sobotu 26. listopadu 2022 se konal v Radobyčicích již šestý Vánoční charitativní jarmark na podporu Nadačního fondu Šance Onkoláčkům, který podporuje onkologicky nemocné a jinak závažně nemocné děti. Jarmark proběhl opět v přísálku místní sokolovny. Na kupující čekaly výrobky, které na jarmark věnovali nejen místní, ale balíčky dorazily i z velké dálky. Zapojila se necelá čtyřicítka dobrých duší, která na jarmark věnovala svoje výrobky a výtvory. Dveře jarmarku se otevřely chvilku před 16. hodinou a uzavřely se v 19 hodin. Moc si vážíme zájmu všech nakupujících. Částka, která se na jarmarku vybrala, byla úžasná - 27.457 Kč. V pondělí 28. listopadu byla vložena na účet NF Šance Onkoláčkům (č.ú. 2600717725/2010 - jde o transparentní účet). V doprodeji bylo utrženo ještě 580 Kč, odesláno na b.ú. 2. prosince. Celkem tedy putovalo za radobyčiského jarmarku 28.037 Kč.

Touto cestou bychom rády poděkovaly všem, kteří věnovali své výrobky, a to: ● Markéta Raunigrová, ● Jindřiška Martínková, ● Věra Metelcová, ● Markéta a Stelinka Jandíkovy, ● Libuše Wegerová, ● Kateřina Fínová, ● Marta, Rozárka a Stelinka Benediktovy, ● Lucie Vrbová, ● Jaroslava Dvořáková, ● Naďa Vlasáková, ● Petra Žáková a žáci ZŠ při GFK v Plzni - 2.B Pandy, ● Richard Valenta, ● Oldřich Frána, ● Alena Nosová, ● Jitka Brůhová, ● Alena Krátká, ● Zuzana Topinková, ● Hana Drhová, ● Anna Vránková, ● Anna Plzáková, ● Hana Karasová, ● Baxovi, ● Veronika a Oliver Duboveckých, ● p. Beková, ● Eliška Říhová, ● Jiřina Končelíková, ● František Prokop, ● Iveta Járová, ● Marie Stuchlová, ● Petr Baloun a Pavel Kieweg, ● Veronika Kovaříková, ● Lenka Klasnová, ● Kateřina Faitová, ● Alžběta Javorčeková, ● Václav a Jitka Vaštovi, ● Iveta Sanetrníková, ● Petra Doubková, ● Ladislav Gotthardt. Pokud se náhodou na seznamu nevidíte a Vaše výrobky zdobily náš jarmark, ozvěte se, hned takové nedopatření napravíme.

Dále děkujeme všem známým i neznámým nakupujícím za jejich nákup na našem jarmarku a finanční podporu. Díky TJ Sokol Plzeň - Radobyčice, která nám poskytla zázemí pro jarmark ve svých prostorách. A v neposlední řadě velké díky za pomoc při přípravě a samotném průběhu jarmarku a po něm patří: Petře Plzákové, Monice Bočanové, Katce Vitáková, Jitce Brůhové, Ivetě Sanetrníkové. Dále pak Sokolce Radobyčice a pomocníkům z místní hospůdky.

Za „jarmark tým“: Markéta Jandíková a Veronika Kovaříková. Děkujeme.

2023  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates