Vánoční charitativní jarmark 2023

V sobotu 25. listopadu 2023 se konal v Radobyčicích již sedmý Vánoční charitativní jarmark na podporu Nadačního fondu Šance Onkoláčkům, který podporuje onkologicky nemocné a jinak závažně nemocné děti. Jarmark proběhl opět v přísálku místní sokolovny. Na kupující čekaly výrobky, které na jarmark věnovali nejen místní, ale balíčky dorazily i z velké dálky. Zapojila se více jak třicítka dobrých duší, která na jarmark věnovala svoje výrobky a výtvory. Dveře jarmarku se otevřely chvilku před 16. hodinou a uzavřely se v 19 hodin. Moc si vážíme zájmu všech nakupujících. Částka, která se na jarmarku vybrala, byla úžasná - 41.946 Kč. V pondělí 27. listopadu byla vložena na účet NF Šance Onkoláčkům (č.ú. 2600717725/2010 - jde o transparentní účet).

Touto cestou bychom rády poděkovaly všem, kteří věnovali své výrobky, a to: ● Markéta Raunigrová, ● Věra Metelcová, ● Markéta Jandíková, ● Libuše Wegerová, ● Kateřina Fínová, ● Veronika Kovaříková, ● Alžběta Javorčeková, ● Jaroslava Dvořáková, ● Pavlína Kokošková, ● Lenka Jedličková, ● Jana Kindlová, ● Monika Choltová, ● Lucie Hanzlíková, ● Jitka Brůhová, ● manželé Stuchlovi, ● Zuzana Topinková, ● Šárka Holubová, ● Eva Zýková, ● Anna Plzáková, ● manželé Zoubkovi, ● Jitka Jíšová, ● Hana Urbanová, ● p. Beková, ● Pavlína Stránská, ● Jiřina Končelíková, ● manželé Prokopovi, ● Iveta Járová, ● Marie Stuchlová, ● Jitka Štenglová, ● Monika Bočanová, ● Janička Strnadová, ● Lucie Lepičová, ● Dana Veselá, ● Václav a Jitka Vaštovi.

Pokud se náhodou na seznamu nevidíte a Vaše výrobky zdobily náš jarmark, ozvěte se, hned takové nedopatření napravíme.

Dále děkujeme všem známým i neznámým nakupujícím za jejich nákup na našem jarmarku a finanční podporu. Díky TJ Sokol Plzeň - Radobyčice, která nám poskytla zázemí pro jarmark ve svých prostorách. A v neposlední řadě velké díky za pomoc při přípravě a samotném průběhu jarmarku a po něm patří: Petře Plzákové, Monice Bočanové, Katce Vitáková, Zdence Chaloupkové. Dále pak Sokolce Radobyčice a stěhovacím pomocníkům z místní hospůdky.

Za „jarmark tým“: Markéta Jandíková a Veronika Kovaříková. Děkujeme.

2024  RADOBYČICE neoficiálně - Neoficiální webové stránky městské části Plzeň Radobyčice   globbers joomla templates